"21.Yüzyılda Cumhuriyetimizi Demokrasiyle taçlandıracağız."

Tarih: 1 Nisan 2023 Cumartesi 01:52

CHP Mersin Milletvekili aday adayı Avukat Şerife Arıcı Yıldız, Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayını Yüksek Seçim Kurulu’ na bildirmesini ve CHP de aday adaylık başvurularını değerlendirdi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Millet İttifakı tarafından Cumhurbaşkanı adayı olarak gösterilmesinin Türkiye'nin geleceği için büyük bir umut oluşturduğunu, bu umudun her geçen gün büyüdüğünü, CHP milletvekili aday adaylığı başvuru sayısının bunu gösterdiğini ifade etti.

Devamla Türkiye'nin birleştirici gücü CHP, Genel Başkanımızın öncülüğünde, tek adam yönetiminde her bakımdan bir çıkmaza sürüklenen ülkemizin önüne bir çıkış yolu açmıştır.

14 Mayısta Millet İttifakı olarak kazanacağımız zafer, ezilenlerin, mağdurların, zulme uğrayanların, kısaca halkların zaferi olarak Türkiye'yi hak hukuk adalete, demokrasiye kavuşturacaktır.

Egemenlik 100 yıl sonra saraydan yeniden millete geçecektir.

Bizler de Mersin'den 92, Türkiye'den 3800 kişi olarak  Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nun ve Millet İttifakı'nın açtığı bu kutlu yolun neferi olarak çalışmaya seçimlere hazırız.

Zafer bizim olacak " sözlerine yer verdi.


Etiket:


Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

 
 

 
 
  
 

 

GÜNDEM MERSİN | Siteden yararlanırken yayın politikamızı okumanızı tavsiye ederiz. gundemmersin.com © Copyright 2024 Tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz. Hakimiyet Gazetesi basın ve yayın meslek ilkelerine uyar.

URA MEDYA