SÖMESTRDE EN EĞLENCELİ ATÖLYELER FORUM MERSİN’DE

Tarih: 2 Şubat 2020 Pazar 19:24

Forum Mersin, minik misafirlerin ve ailelerinin büyük ilgi gösterdiği sömestr tatili atölyeleri ile çocuklara, kendi elleriyle yaptıkları tasarımları hayata geçirme fırsatı sunuyor.

Forum Mersin 25-26 Ocak 2020 tarihlerinde Forum Sanat’ta, Waldorf çocuklar doğa ile buluşuyor, keçe kukla tasarlama, bez çanta boyama ve Reggio Emillia yöntemi ile kardan adam atölyeleri ile minik misafirlerin hayal güçlerini geliştirdikleri, birbirinden eğlenceli ve öğretici atölyelere ev sahipliği yaptı. Atölyelere kayıtlar sosyal medya üzerinden alınırken aileler etkinliğe yoğun ilgi gösterdi.

Çocuklar, yapılan çeşitli atölyelerle hem yeteneklerini sergilediler hem de keyifli zaman geçirdiler. Atölyelere çocuklar anne veya babaları ile katılım sağladı. Etkinlik sonrasında katılımcı minik misafirlerle fotoğraf çekimi yapıldı.

Forum Mersin sömestr tatili atölyelerine katılarak tatilin tadını eğitici bir etkinlikle çıkaran minik misafirler ve aileleri etkinlikten duydukları memnuniyeti dile getirdi.


Etiket: mersin, sömestr, atölye


Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

 
 

 
 
  
 

 

GÜNDEM MERSİN | Siteden yararlanırken yayın politikamızı okumanızı tavsiye ederiz. gundemmersin.com © Copyright 2021 Tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz. Hakimiyet Gazetesi basın ve yayın meslek ilkelerine uyar.

URA MEDYA